(067) 378 52 45;
(093) 356 96 11;
(093) 356 96 11;
 

Про нас

Компанія «Янтар UA» пропонує широкий асортимент пейзажів, ікон, портретів і т.п., які мають дуже високу якість ручної роботи. Ми використовуємо ретельно відібраний природний бурштин, що робить вироби якісними і довговічними. Всі картини робляться в Рівненській області, по родовищу бурштину. Висока якість нашої продукції є відмінною рисою компанії, а картина-подарунок залишить для її нового власника приємні спогади, і стане сімейною реліквією на довгі роки. Кожен інтер'єр стає затишним лише тоді, коли в ньому відображена частинка душі його господарів і близьких їм людей. Найбільше таке відображення втілюється в деталях, що декорують приміщення, зокрема в картинах. Картини з бурштину, запропоновані Вашій увазі компанією «Янтар UA», стануть чудовою прикрасою вашого будинку, оригінальним подарунком рідним і друзям і особливо великим сюрпризом!

Походження бурштину
Бурштин - унікальний за своєю природою мінерал. У нашому уявленні це самоцвіт, хоча насправді він є скам'янілою доісторичної смолою. З незапам'ятних часів бурштин використовували як матеріал для виготовлення ювелірних прикрас і ліків, віддаючи данину його незвичайному «сонячному» виду і особливим цілющим властивостям. Картини з бурштину - вершина ювелірної майстерності, адже в них не тільки передана чистота ліній або стрункість композиції. У портретах, іконах, пейзажах, створених завдяки грі відтінків бурштинової крихти, відображена душа людини або природи, зображених на ній.

Застигла мільйони років тому смола хвойних дерев подарувала світові бурштин - «сонячні сльози» непідробної краси. У бурштині укладена ціла гама відтінків - від молочно-білого і яскраво-жовтого до червоного, зеленого, коричневого і навіть блакитного; він буває прозорим як сльоза ( «кольору льоду») і зовсім матовим, молочним ( «кістяним»). Іноді в хвойну смолу потрапляли бульбашки повітря, частинки рослин або навіть комахи - і тоді бурштин набував внутрішній малюнок або інший колір. Кожен камінь (традиційно бурштин називають саме так, за аналогією з дорогоцінним камінням) абсолютно унікальний. Величезна різноманітність кольорів дозволило використовувати бурштин в ювелірній справі і дало поштовх розвитку такого самобутнього напрямку, як картини з бурштину.

Як називають бурштин в різних країнах
Неповторні властивості бурштину відображені в назві цього каменю в мовах різних народів, а також у безлічі легенд, пов'язаних з його походженням.
Наприклад, стародавні греки називали бурштин електроном на честь зірки Електри, порівнюючи тепле світло каменю з променистістю зірки із сузір'я Тельця, і вірили, що бурштин - це застиглі сльози бога сонця, виплакані по своєму загиблому синові. Араби називали бурштин «амбре» (ambre), вони вважали його скам'янілою росою. Арабську назву запозичили стародавні римляни, які цінували, як відомо, розкіш і красу. У римській культурі бурштин користувався великою популярністю, з нього робили всілякі ювелірні прикраси і предмети розкоші.

За здатність бурштину легко запалюватися, мальовниче полум'я і тонкий своєрідний аромат, що виділяється при горінні, германці називали його «Бернштайн» (Bernstein) - горючий камінь. Українське «бурштин» відбувається саме з німецької мови.
Спільне коріння у російського слова «бурштин», литовського «gintaras» (що означає «захист від хвороб») і латиського «Дзінтарс» (dzintars). За старих часів на Русі бурштин називали «латирь», «алатир», або «бел-горючий камінь».
В середні віки люди ще точно не знали, що ж являє собою цей унікальний самоцвіт, і приписували йому дивовижне, одні говорили, що бурштин - це скам'янілий мед диких бджіл. Інші, що це - застигла нафта. Були навіть гіпотези про те, що бурштин виник з загуслої під сонцем морської піни або самого сонячного світла.

Бурштин, поряд з нефритом, відноситься до найдавніших коштовних каменів, відомим людині. Ще задовго до Різдва Христового люди помітили незвичайну красу бурштину і навчилися робити з нього ювелірні прикраси і предмети інтер'єру, які в сучасному світі віднесли б до категорії «люкс». З розвитком мистецтв і ремесел з'явилися різні техніки обробки «сонячного мінералу» і застосування його для створення картин з бурштину, що найбільш повно представляють всю красу і багату кольорову гаму цього унікального каменю.

Цілющі властивості
Як би не різнилися думки древніх про походження бурштину, в одному вони були одностайні: бурштин надає різнобічний позитивний вплив на здоров'я людини. Які тільки цілющі властивості не були помічені за багато століть: бурштин допомагає при мігрені, полегшує зубний біль, регулює тиск, знімає дискомфорт при магнітних бурях і багато іншого. Ще античні медики рекомендували його хворим, що страждають недугами дихальної, нервової, серцево-судинної, ендокринної систем. Вважалося, що носіння вагітною жінкою намиста з бурштину буде сприяти легким пологам, а масаж шматочком сонячного мінералу допоможе загоєнню післяопераційних ран. Настоянка з бурштину має антисептичні властивості.

Ніби підтверджуючи свою репутацію «згустку застиглої сонячної енергії», бурштин створює поряд з собою потужне енергетичне біополе, зміцнює здоров'я і душевні сили людини. Історія знає чимало прикладів, коли контакти з бурштином приносили людям нові сили.
Даруючи картину з бурштину, ви даруєте не просто задоволення і радість від гарної ексклюзивної речі. Картини з бурштину утворюють унікальний мікроклімат, наповнять інтер'єр позитивною енергетикою, яка створить в будинку ваших близьких доброчинну ауру, що забезпечує затишок і благополуччя на довгі роки.